Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Dirbantys su gipsiniu tinku pasitiki genialiu gamtos išradimu.

Tinkavimas gipsu – šiuolaikiškas sienų ir lubų apdailos būdas. Jis vis dažniau naudojamas vietoje tradicinio cementinio-kalkinio tinko bei vadinamojo sauso tinko iš gipskartonio plokščių. Visiškai lygus paviršius bei nedideli įrengimo kaštai – pranašumai, kurių dėka gipsinis tinkas triumfuodamas žengė į rinką. Tokiu būdu paruoštos sienos praktiškai nereikia glaistyti, o galutinei apdailai galima naudoti bet kokią norimą technologiją.  Su cemento-kalkių tinku yra kitaip: naudojant jį ir norint pasiekti visiškai lygų sienos paviršių, yra būtinas glaistymas. Todėl dvigubai išauga darbų atlikimo kaštai, jau nešnekant apie medžiagų kainą. Gipso tinko naudojimas patalpų viduje taip pat įtakoja šildymo ekonomiškumą. Gipsinis tinkas sudaro svarbų šiluminės izoliacijos sluoksnį, kuris tuo pačiu užtikrina garsinę izoliaciją bei apsaugą nuo ugnies plitimo. Šildomoje ir hermetiškoje patalpoje gipsinis tinkas savo specifinės poringos struktūros dėka atlieka dar vieną svarbią funkciją. Patalpose, kuriose buvo žymiai sumažinta oro cirkuliacija irdėlto padidėjo drėgnumas, gipsinis tinkas sugeria patalpos drėgmės perteklių, o pakilus temperatūrai – greitai grąžina šią drėgmę, taip pagerindamas patalpos mikroklimatą.

Galiausiai reikia pažymėti, kad gipsinis tinkas gaminamas iš natūralių žaliavų ir yra švarus ekologiškas produktas. Patalpose, kuriose naudojamas toks tinkas, gyventi malonu ir nekenkia sveikatai, nėra dirginimo ar alergijos rizikos.

One Response to Dirbantys su gipsiniu tinku pasitiki genialiu gamtos išradimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>